Korisnička podrška

Objavljeno: 24.05.2021. 06:01

Wolt Zagreb d.o.o traži studente/ice za korisničku podršku.

Početak rada: odmah/ na duži period.

Vrsta posla: administrativni poslovi/ korisnička podrška

Mjesto i adresa obavljanja posla:  Metalčeva 5, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah/ na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: odgovaranje na upite naših korisnika i partnera putem live chat komunikacije, odgovaranje na pozive partnera

Posebna znanja i vještine: informatička pismenost, sposobnost multitaskinga, razvijena sposobnost pisane komunikacije, engleski jezik, iskustvo rada u timovima i iskustvo u radu s ljudima

Radno vrijeme: 9-16 i 16-23 (petak i subota do ponoći)

Ostale napomene i uvjeti: uvjet je 5 radnih dana u tjednu i 2 radna vikenda u mjesecu

Više o samom poslu i prijave šaljete putem sljedećeg linka: https://jobs.smartrecruiters.com/Wolt/743999728327029-support-associate?fbclid=IwAR0BwA17ikhZvJQU-KHqLISdWTF9d0XyCFT2a5FEPgLUSZ1Yl-zv4T005Zc