Administrativni poslovi

Objavljeno: 26.05.2021. 14:06

PPD Croatia d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Radno mjesto (vrsta posla): Uredski asistent

Opis posla: Opći uredski poslovi (uredski prijemni pult sa telefonskim sustavom, javljanje na telefonske pozive, evidentiranje i usmjeravanje poziva). Ažuriranje dokumentacije, vođenje raznih izvještaja u excel tablici. Organizacija poštanskih i dostavnih usluga. Zaprimanje pošte, ulaznih računa i evidencija izlazne pošte. Nabava i organizacija uredskih materijala i zaliha. Dostava PPD asortimana klijentima, dostava POS materijala na evente i prikupljanje istog nakon, briga o priručnom skladištu, dostava uredskih potrepština. Ne radi se o dostavama robe velike mase.

Posebna znanja i vještine: vozačka dozvola B kategorije (aktivan/na vozač/ica), organiziranost, komunikativnost, odgovornost, preciznost, sklonost timskom radu

Mjesto rada: Zagreb, Ulica Huga Badalića 26F

Predviđen period rada: na duže vrijeme, početak odmah

Radno vrijeme: ponedjeljak – petak, minimalno 24h tjedno (puno radno vrijeme 2-3 tjedna za zamjene za godišnji odmor tokom ljeta)

Naknada po satu / plaća: 30 kn/satu

Ostale napomene i uvjeti: Službeni auto je na raspolaganju za dostave (Renault Kangoo).

Način i kontakt za prijavu studenata: molim poslati prijavu na recruitment.croatia@photiadesgroup.com. Molim staviti u naslov maila Studenski posao – Uredski asistent.