Administrativni poslovi

Objavljeno: 26.05.2021. 15:06

Implementacija snova d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Student/ica Office Manager

Mjesto i adresa obavljanja posla: Savska cesta 118, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Odmah, na duže vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

 administrativni poslovi vezani uz dokumentaciju tvrtke i klijenata

 priprema, prikupljanje i kompletiranje dokumentacije (porezna uprava, banke, HZZ, druge institucije)

 vođenje cjelokupnog uredskog poslovanja

 vođenje raznih evidencija (ugovora, klijenata, pošte itd.)

 izrada putnih naloga

 priprema ulaznih i izlaznih računa za vanjsko računovodstvo, komunikacija s računovodstvom, kalkulacije

 zaprimanje i slanje dnevne pošte

 kopiranje, skeniranje i arhiviranje dokumentacije

 nabava uredskog materijala i ostalih uredskih potrepština

 službena korespondencija (dopisi prema institucijama, e-mailovi)

 prijem stranaka

 izrada izvještaja i analiza prema potrebama uprave

 ostali poslovi koje nadređeni zatraži

Posebna znanja i vještine:

 odgovornost

 proaktivnost i snalažljivost

 odlično poznavanje rada na računalu (MS Office)

 odlično znanje stranog jezika (engleski jezik) u govoru i pismu

Radno vrijeme: pon-pet, klizno radno vrijeme, 15 sati tjedno