Call centar

Objavljeno: 26.05.2021. 12:05

Telegold d.o.o. traži studente/ice za rad posao - Prodajni agent u call centru (m/ž)

Vrsta posla: Prodajni agent u call centru (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ulica Nike Grškovića 14, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Odmah, na duže vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/ h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Zanima te rad u prodaji? Voliš pričati s ljudima i uvjeravati ih?

Odlično! Na pravom si mjestu!

TeleGold traži pojačanje u svom timu prodajnih agenata!

Tvoji radni zadaci:

  • privlačenje novih klijenata
  • komunikacija putem telefona sa stranim i domaćim klijentima
  • svakodnevno praćenje novosti s fnancijskog tržišta

Što mi tražimo:

  • mogućnost rada barem 30 sati na tjedan kroz dulji period (svaki radni dan po 6 h)
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika (C1/C2)
  • strast za prodaju
  • poznavanje drugih stranih jezika je prednost
  • energičnost i neovisnost u radu
  • izražene komunikacijske sposobnosti
  • predznanje o investiranju i kriptovalutama (poželjno)

Što mi nudimo:

  • · iznimno visoke bonuse na osnovnu satnicu
  • mogućnost uvećavanja osnovne satnice nakon 2 mjeseca rada
  • besplatnu edukaciju o revolucionarnim platformama umjetne inteligencije (AI) Algowave
  • prodajne treninge
  • rad s mladim i talentiranim individualcima
  • rad u timskoj i prijateljskoj atmosferi
  • plaćeni teambuilding
  • neradne vikende

Radujemo se suradnji! :)

Posebna znanja i vještine: Engleski jezik (C1)

Radno vrijeme: Po dogovoru, minimalno 5 dana u tjednu po 6 h. (Ponedjeljak: 11:00 h -19:00 h, Utorak: 11:00 h -19:00 h, Srijeda: 12:00 h – 20:00 h, Četvrtak: 11:00 h – 19:00 h, Petak: 10:00 h -18:00 h).

Ostale napomene i uvjeti: Ostvarivanje bonusa na plaću. Nema rada nedjeljom i blagdanima.

Način i kontakt za prijavu studenata: Poslati CV na email adresu info@tele-gold.com