Podrška u pripremi i provedbi EU projekata

Objavljeno: 27.05.2021. 11:07

Project Factory d.o.o. traži studenta/icu kao podršku u pripremi i provedbi EU projekata.

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Ulica Hrvatskog proljeća 32 (prema potrebi, mogućnost rada od kuće).

Početak i očekivano trajanje posla: Početak rada je 1.7.2021., a trajanje posla se predviđa trajno.

Satnica: 27,50 kn/h

Opis posla: Posao se sastoji od pružanja podrške prilikom izrade projektnih prijava za EU sufinanciranje (npr. traženje potrebnih ulaznih podatka, analiza podataka, priprema analitičkih podloga, i sl.) te administrativne podrške prilikom provedbe EU sufinanciranih projekata (npr. prikupljanje potrebnih obrazaca, administrativno popunjavanje potrebnih podataka, vođenje evidencija, i sl.).

Posebna znanja i vještine: Vrlo dobro poznavanje programskih alata Microsoft Word, Excel i PowerPoint, vrlo dobro poznavanje engleskog jezika (najmanje razina B2), analitičko razmišljanje

Radno vrijeme: Fleksibilno, očekivano radno vrijeme 4 sata dnevno (odnosno približno 20 sati tjedno).

Ostale napomene i uvjeti: prilikom slanja prijave potrebno je priložiti životopis; studenti koji se prijavljuju moraju biti na 4. ili 5. godini studiranja.

Kontakt: putem maila projectfactory@projectfactory.hr