Rad u IKEA-i

Objavljeno: 27.05.2021. 09:06

Hej,

postani dio IKEA tima!

Tražimo studentice i studente za rad u robnoj kući IKEA, u odjelu logistike.

Nudimo ti fleksibilno radno vrijeme na način da ćemo raspored tvog rada prilagoditi tvojim obvezama na fakultetu.

Važno nam je da si s nama u timu minimalno 3x tjedno (od ponedjeljka do nedjelje) po 6 sati u razdoblju od 10.00  do 22.00 sati, ali ćemo te uglavnom trebati u popodnevnim satima.

Imaš subvencioniran doručak i ručak, a kava, čaj i voće uvijek su na raspolaganju besplatno.

Do robne kuće IKEA Zagreb možeš doći koristeći besplatan IKEA bus za zaposlenike, ali ćemo uz to subvencionirati i dio putnih troškova.

Za sat rada platit ćemo ti 30 kuna, a nedjeljom, državnim praznicima i blagdanima satnica je 50% viša (45 kn/h).

Kada postaneš dio našeg tima osigurat ćemo ti edukacije i podršku u poslu.

Također, tvoj osobni razvoj na poslu nam je bitan i imaš priliku steći i dodatno razviti komunikacijske vještine te naučiti puno o našim proizvodima i uslugama.

Prepoznajemo i cijenimo dobrog djelatnika te su ti otvorene i mogućnosti za nastavak karijere unutar tvrtke.

Što očekujemo od tebe:

  • sposoban/na si za obavljanje težih fizičkih poslova i podizanje tereta;
  • možeš raditi većinom u popodnevnim smjenama;
  • voliš red i disciplinu i znaš sam/a organizirati svoj posao;
  • srdačna si i pristojna osoba koja uživa u radu s drugim ljudima;
  • visoko si motiviran/a za rad u maloprodajnom okruženju i sklon/a preuzimanju inicijative u obavljanju svog posla;
  • već si prije radio/la u logistici/skladištu na prikupljanju robe – to nam je super!

Opis posla:

  • Rukovanje robom – prikupljanje robe za isporuku kupcima, nadopunjavanje zaliha, pakiranje robe i sl.
  • Radi se o prikupljanju paketa namještaja na kolica koja se predaju na pakiranje robe gdje se roba ponovno preslaguje za isporuku kupcima.

Mjesto / adresa rada: Robna kuća IKEA Zagreb, Ulica Alfreda Nobela 2; SOP – Rugvica

Broj osoba (m/ž): Do popunjenja kapaciteta

Početak rada: od 07.06.2021., nakon odrađenog telefonskog intervjua

Napomena: obavezno prilikom javljanja na oglas u naslov e-maila staviti „Studentski posao – odjel logistike“. U mailu navesti osnovne kontakt informacije (ime, prezime, broj telefona) te možeš li raditi teži fizički posao, uglavnom u popodnevnoj smjeni.

Kontakt: people.culture.hr@ikea.com