Razno

Objavljeno: 27.05.2021. 12:06

Lidl Hrvatska d.o.o. k.d. traži studenta/icu za rad u odjelu gradnje (Split)

Vrsta posla: Student/ica u Odjelu gradnje

Mjesto obavljanja posla: Split

Početak i očekivano trajanje posla: lipanj/srpanj 2021. - neodređeno.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): Satnica je 28kn/h.

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Plaćeni putni troškovi.

-       Opis posla:

-       aktivna pomoć voditelju građevinskih projekata u svakodnevnim poslovima

-       pomoć u narudžbama i obradi dokumentacije u različitim fazama: natječaj, ponuda, ugovaranje i izvođenje

-       komunikacija sa sudionicima u gradnji

-       zaprimanje i obrada upita internih korisnika

-       arhiviranje dokumenata

Posebna znanja i vještine:

  • student/ica Građevinskog fakulteta
  • mogućnost rada minimalno 3 dana u tjednu
  • izvrsno znanje MS Office paketa
  • poznavanje rada u AutoCad-u
  • pedantnost u poslu, točnost i brzina
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije je prednost
  • poznavanje njemačkog jezika je prednost

Radno vrijeme: 8-16h

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Nudimo dugotrajni studentski posao uz mogućnost učenja i razvoja. Kod nas imaš velike mogućnosti zaposlenja nakon diplome i daljnjeg razvoja karijere u dinamičnom internacionalnom okruženju. Radit ćeš u podražavajućem timu i u odličnoj radnoj atmosferi gdje se uvijek možeš dogovoriti za slobodne dane za potrebe studentskih obveza. Satnica iznosi 28 HRK/h.

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 09.06.2021. putem linka: