Hostesiranja u poslovnom klubu

Objavljeno: 28.05.2021. 12:06

EU business club d.o.o. traži studente/ice za hostesiranje

Naručitelj (poslodavac):

EU BUSINESS CLUB d.o.o.

Šifra naručitelja:

686106

Vrsta posla:

Hostesa u poslovnom klubu (M/Ž)

Mjesto obavljanja posla:

Sky Office, Roberta Frangeša Mihanovića 9, 10000 Zagreb (Rudeš)

Početak rada:

06.06.2021.

Očekivano trajanje posla:

bez vremenskog ograničenja, poželjno na duži vremenski rok

Neto cijena sata posla:

32,00 do 50,00 kn

Druge naknade:

Da

Potreban broj izvođača:

12

Opis posla:

Radno mjesto obuhvaća: proaktivnu komunikaciju s posjetiteljima, doček i neposrednu pratnju članova EU Business Cluba i njihovih gostiju od recepcije do ureda, odnosno sala za sastanke ili evente, kao i sve druge poslove vezane uz dobrodošlicu i gostoprimstvo.

Radno mjesto obuhvaća i rad na eventima, u skladu s epidemiološkim mjerama.

Posebna znanja i vještine:

Atraktivna, izrazito komunikativna osoba, odgovorna, uredna, vedra i nasmijana, s odličnim znanjem najmanje jednog svjetskog jezika (preferirano: engleski), koja ima želju i ambiciju posao obavljati s voljom i ljubavlju.

Radno vrijeme:

Rad najmanje 3 radna dana u tjednu od 09.00 do 13.00 i od 13.0 do 17.00. Postoji mogućnost odabira smjene, kao i spajanja dvije smjene, ako je studentu to u interesu.

Uvećanja za:

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću i za rad nedjeljom, uvećava se za 50%.

Ostale napomene i uvjeti:

Dress code za djevojke je crna haljina ili suknja i crne salonke, a za mladiće poslovno odijelo s kravatom i poslovne cipele. Tijekom radnog vremena, pušenje i korištenje mobitela u privatne svrhe nije dozvoljeno i isto rezultira prekidom suradnje.

Način za kontakt i prijavu:

Ako pronalaziš sebe u ovoj prilici i vjeruješ da si upravo ti odlična kandidatkinja ili kandidat za ovaj posao, svoj CV i 5 (pet) svojih fotografija pošalji na info@businessclub.eu

Kontakt za Student servis:

Ljudski resursi: 091 4003 006