Administrativni posao

Objavljeno: 31.05.2021. 14:06

HETA Asset Resolution Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: administrativni, podrška pravnoj službi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Slavonska avenija 6a

Početak i očekivano trajanje posla: sredinom lipnja, očekivano trajanje do kraja 2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: uredski poslovi, primarno podrška pravnoj službi, rad u bazama podataka, razne evidencije i unos podataka, printanje, kopiranje, skeniranje, rad u e-mail bazi, zaprimanje mailova, evidentiranje mailova, slanje odgovora, pakiranje pošte i sl.

Posebna znanja i vještine: MS Office paket, urednost i odgovornost, prednost je iskustvo rada u pravnoj službi neke banke ili leasing kuće i/ili u odvjetničkom uredu.

Radno vrijeme: 8 sati dnevno (od 08 do 16h) ponedjeljak - petak

Ostale napomene i uvjeti:

- prije početka rada kandidat bi trebao obaviti brzi COVID test ukoliko nema uvjerenje da je prebolio/la COVID unazad 6 mjeseci

- molim studente/ice, u prijavi navesi informaciju o eventualno postojećem iskustvu na poslovima podrške pravnoj službi.

- molim studente/ice, navesti da li su i nakon ljeta također u mogućnosti raditi puno radno vrijeme, tj. pon-pet od 08-16.

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mailom na sanja.kopcic@har.hr