Animator/ica

Objavljeno: 31.05.2021. 08:05

MiniPolis d.o.o. traži studente/ice za animaciju djece

Vrsta posla: Animator (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Grad Zagreb, Radnička cesta 1A

Početak i očekivano trajanje posla: 01.06. 2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 29 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Interaktivno-tematski dječji park potražuje animatore (m/ž) za rad u interaktivno-edukativnom dječjem parku. Tražimo visokomotivirane osobe spremne za rad u dinamičnoj atmosferi koje su orijentirane prema posjetiteljima.  Visoka razina odgovornosti u obavljanju svih poslova; informatička pismenost; te aktivno znanje engleskog jezika su obavezni. Posjedovanje organizacijskih sposobnosti, izražena komunikativnost i vještine u komunikaciji s posjetiteljima, te iskustvo rada s djecom su poželjne.  Ukoliko želite postati dio našeg tima, molimo Vas da nas kontaktirate putem e-maila; te na isti pošaljete životopise.  Odgovorit ćemo onim kandidatima koji ispunjavaju zadani kriterij.

Posebna znanja i vještine: Informatička pismenost, aktivno znanje engleskog jezika

Radno vrijeme: Poslijepodnevni sati /  Rad vikendom

Ostale napomene i uvjeti: Prednost osobama sa iskustvom u radu s djecom