IBM Tehnička podrška

Objavljeno: 31.05.2021. 16:07

IBM Hrvatska d.o.o traži studente/ice za pružanje udaljene tehničke podrške klijentima na području Europe

Vrsta posla: Customer Support Representative/Technical Agent /Remote Technical Support

Mjesto i adresa obavljanja posla:  The Client Innovation Center, Josipa Marohnića 1, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla:  lipanj-prosinac 2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: pružanje udaljene tehničke podrške klijentima na području Europe

Posebna znanja i vještine:

- tečno znanje jednog od navedenih jezika: njemačkog, francuskog, talijanskog ili  nizozemskog jezika, uz obavezno znanje engleskog jezika

- MS Office

-  Komunikacijske vještine

- Želja za učenjem

Radno vrijeme:  redovan rad / smjenski rad

Ostale napomene i uvjeti:  We hire your potential, no previous experience is required. If you like communication in international environment, you are a team player and you are looking for challenges to boost your future career development, then IBM is the right company for you. Successful completion of the program will open the door for your further development and potential hiring. You will have the possibility to get insight into our key departments.

Possibility of working full-time or part-time.

Način i kontakt za prijavu studenata:      EPH.enrollment@hr.ibm.com