Poslovi promocije

Objavljeno: 31.05.2021. 16:07

SABEX d.o.o. traži promotore/ice za kozmetiku

Vrsta posla: ISDIN savjetnik - promotor za kozmetiku

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb- Ljekarne

Početak i očekivano trajanje posla: 15.6.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): satnica 35 kn, uz sustav nagrađivanja za uspješne promotore

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Sabex d.o.o. je internacionalna tvrtka s ekskluzivnim zastupništvom u Hrvatskoj, Sloveniji i Srbiji za globalno poznate brandove prirodne kozmetike NUXE te dermatološku kozmetiku Bioderma u Sloveniji. Sabex je distributer i vodeće europske marke prirodnih dodataka prehrani ARKOPHARMA, kao i dodataka prehrani Spring, a odnedavno je i ekskluzivni distributer vodeće španjolske dermatološke kozmetike ISDIN, te PURESSENTIEL linije proizvoda baziranih na aromaterapiji.

O ISDIN BRANDU

ISDIN je vodeći španjolski dermo-kozmetički brand s više od 400 proizvoda za ljepotu i zdravlje u svom asortimanu. Tvrtka se bavi istraživanjem, razvojem i distribucijom različitih dermatoloških rješenja te je jedan od vodećih svjetskih brandova na području zaštite kože od sunca. Osnovan 1975. godine, sa sjedištem u Barceloni, danas djeluje u zemljama diljem Europe, Latinske Amerike i Azije te 2019. godine po prvi put dolazi na hrvatsko tržište.

Za ISDIN, inovacija predstavlja mnogo više od samog kreiranja. U tom smislu, ISDIN uvijek ide korak dalje kako bi zadovoljio specifičnu potrebu kože i na taj način unaprijedio život čovjeka. Proizvodi kombiniraju maksimalnu učinkovitost i sigurnost s inovativnim teksturama koje osiguravaju ciljano djelovanje i potpuno osjetilno iskustvo. U tome leži naša tajna zdrave kože, a široki spektar proizvoda koje danas isporučuje ISDIN, pomaže milijunima ljudi da se osjećaju bolje u svojoj koži.

Više informacija o ISDIN brendu: www.isdin.com

ZADACI:

Naučiti sve o koži i djelovanju ISDIN kozmetike te kontinuirano ulagati u učenje o novim proizvodima radi očuvanja tražene razine znanja i stručnosti.

Potaknuti interes kupaca za ISDIN kozmetikom.

Prepoznavanje potrebe kupaca te preporuka adekvatne njege, odnosno proizvoda.

Demonstriranje pravilne upotrebe proizvoda za njegu kože.

Savjetovanje kupaca o njezi kože.

Informiranje kupaca o cijenama i posebnim ponudama / akcijama.

Unapređenje prodaje putem cross-selling aktivnosti (ponuda seruma uz kremu, ponuda proizvoda za njegu tijela uz proizvod za njegu lica i sl.).

Briga za pravilno prikazivanje proizvoda na policama.

Priprema i preporuka narudžbe proizvoda za nadopunu zaliha na prodajnom mjestu.

Ispunjenje zadanih prodajnih ciljeva.

Svakodnevno izvještavanje nadređenih o postignutim rezultatima.

Unapređenje odnosa s farmaceutima.

Unapređenje odnosa s kupcima.

NAPOMENA: Velika mogućnost napredovanja na poziciju ISDIN prodajnog predstavnika.

Posebna znanja i vještine:

Tražimo osobe koje su odgovorne i predane poslu, ali prije svega sklone novim izazovima te spremne na kontinuirano učenje i usavršavanje.

  • sposobnosti i vještine prodajne komunikacije,
  • sposobnost brzog i preciznog učenja s razumijevanjem,
  • osnovno znanje rada na računalu (MS Office),
  • vozački ispit B kategorije,
  • poželjno iskustvo u vožnji i posjedovanje vlastitog vozila,
  • poželjno iskustvo u sličnom poslu ili u radu s kozmetikom.

NAŠA OČEKIVANJA:

  • vedar i komunikativan karakter
  • velika ljubav prema kozmetici, zdravlju i ljepoti
  • interes za kontinuiranim učenjem te stručnim znanjem o koži i ISDIN proizvodima
  • interes za savjetovanje drugih o njezi kože
  • simpatičnost
  • ambicioznost
  • fleksibilnost
  • velika želja za uspjehom u prodaji

Radno vrijeme: promocije se održavaju 4-6 sati dnevno, nekoliko puta tjedno

Ostale napomene i uvjeti:

NUDIMO

  • zanimljiv i dinamičan posao s mogućnošću napredovanja,
  • znanje i stručnost iz područja kozmetike, njege kože, prodaje,
  • stimulativni dodatak na plaću u skladu s postignutim rezultatima,
  • rad na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja uz uvjet ostvarivanja pozitvnih poslovnih (prodajnih) rezultata

Ako ste odgovorni, predani, marljivi i pouzdani, te gajite strast prema kozmetici,

zdravlju i ljepoti, prava ste osoba za nas!

Svoje prijave sa životopisom i fotografijom možete poslati na e-mail: matea@sabex-international.com