Promidžba

Objavljeno: 31.05.2021. 09:05

Waterjet service d.o.o. traži prodajnog savjetnika/icu i grafičkog dizajnera

Vrsta posla:  komercijalist / prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla:  10370 Dugo Selo, Zagrebačka ulica 221

Početak i očekivano trajanje posla:  duži vremenski period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  30 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

-praćenje tržišta i novih trendova

-stvaranje prvog kontakta s potencijalnim kupcima ( email / telefon)

-suradnja s kolegama , sklonost timskom radu

-drugi poslovi vezani uz prodaju

-sudjelovanje u marketinškim aktivnostima

Posebna znanja i vještine:

-tražimo studenta za rad u prodaji i marketingu

- obrazovanje tehničke struke (VŠS/VSS)

- Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

- Vozačka dozvola: B

- Vještine: Word, Excel

Radno vrijeme:  fleksibilno

Ostale napomene i uvjeti: iskustvo u prodaji

Poslati  životopis na l.dilberovic@waterjet-service.hr

Vrsta posla:  Grafički dizajner

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

- uređivanje foto i video sadržaja

- fotografiranje proizvoda

- upravljanje i održavanje youtube kanala

Prednost : iskustvo na sličnim ili istim poslovima

Način i kontakt za prijavu studenata:  Poslati životopis na mail l.dilberovic@waterjet-service.hr