Rad s djecom s teškoćama u razvoju

Objavljeno: 31.05.2021. 16:07

Udruga roditelja djece i osoba s invaliditetom „Mali princ“ traži studente/ice za rad s  djecom s teškoćama u razvoju

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ivanić-Grad, Savska 33 A

Početak i očekivano trajanje posla: 01.06.2021

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: izvođenje informatičkih radionica za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom (osnovna razina)

Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme (prijepodne ili popodne)

Ostale napomene i uvjeti: potrebno je dostaviti motivacijsko pismo, životopis i potvrda o kažnjavanju

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom: nives.mikulic@mali-princ.hr, telefonom: 091/2829 029

Vrsta posla: student/ica radne terapije

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ivanić-Grad, Savska 33 a

Početak i očekivano trajanje posla: 01.06.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50,00

Opis posla: rad s djecom i mladima s teškoćama u razvoju.

Posebna znanja i vještine:  vozačka dozvola B kategorije

Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme, prijepodne ili popodne (po dogovoru)

Ostale napomene i uvjeti: potrebno je dostaviti motivacijsko pismo, životopis i potvrdu o nekažnjavanju

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom – nives.mikulic@mali-princ.hr, telefonom – 091 2829 029

Vrsta posla: apsolvent/ica logopedije

Opis posla: pružanje usluga individualne logopedske terapije u radu s djecom s teškoćama u razvoju.