Rad u uredu

Objavljeno: 31.05.2021. 07:04

Porsche zastupanju u osiguranju traži studenta/icu za administrativnu podršku.

Opis posla

  • Podrška djelatnicima u svakodnevnom radu
  • Administriranje podataka o osiguranju
  • Kontrola aktivnosti
  • Upravljanje pozivima klijenata

Što očekujemo:

  • Volja i želja za radom
  • Organiziranost, pedantnost i urednost
  • Poznavanje Windows operativnog sustava i Office paketa
  • Odgovornost prema zadacima i sredstvima za rad

Nudimo:

  • satnica: 30,00 kn neto
  • radno vrijeme: 08:00 sati do 16:30 sati od ponedjeljka do četvrtka, petkom od 08:00 sati do 14:00 sati
  • planirani početak rada: čim prije / najkasnije 14.06.2021
  • rad u mladom i dinamičnom timu u aktivnom okruženju

Napomena:

Primamo studenta/icu po mogućnosti sa studentskim pravima do 12/2022 po mogućnosti i duže.

Svoj životopis sa fotografijom na hrvatskom jeziku molimo dostavite na e-mail matea.mamic@porsche.hr najkasnije do 02.06.2021. godine

Šifra poslodavca: 328090.