Administrativni poslovi

Objavljeno: 01.06.2021. 07:06

Venturexchange d.o.o. traži studente/ice za administrativne i financijske poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi i financijski poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, ali i mogućnost rada od kuće

Početak i očekivano trajanje posla: Od 07.06. 2021. do 07.09.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 HRK/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Pomoć u organizaciji evenata, Pomoć u kreiranju publikacija s naglaskom na financijsku industriju, Izrada blog sadržaja, Izrada vizualno atraktivnih prezentacija, Financijsko modeliranje, Analiza velikih baza podataka, Pomoć u prikupljanju podataka vezanih za održiv razvoj (ESG), Pomoć u organizaciji i vođenju virtualne baze podataka, Prikupljanje, analiza i strukturiranje raznih ekonomskih i financijskih podataka

Posebna znanja i vještine: Zadnja godina studija na Ekonomskom fakultetu (poželjno smjer Financije), Veliki interes za financijsku industriju (private equity i venture capital industrija specifično), Odlično poznavanje MS Office paketa s naglaskom na Excel i Powerpoint, Iznimne analitičke sposobnosti s fokusom na detalje (pedantnost), Organiziranost, samostalnost i točnost u radu, Dobre komunikacijske i organizacijske vještine, Osoba koja brzo uči i koja je željna stjecanja novih znanja

Radno vrijeme: 8 sati dnevno i po dogovoru.

Ostale napomene i uvjeti: Nudimo: Priliku za osobni razvoj i profesionalni napredak, Kontinuiranu edukaciju, Redovnu povratnu informaciju o obavljenom poslu, Fleksibilno radno vrijeme, Izvrsni teambuilding, Mogućnost stalnog zaposlenja nakon završetka tromjesečnog perioda

Način i kontakt za prijavu studenata: Na sljedećem linku se zainteresirani studenti mogu prijaviti: https://www.vxassociates.com/job/internship-opportunity