Grafički dizajn

Objavljeno: 01.06.2021. 13:07

KupiMe.hr traži grafičkog dizajnera/icu

KupiMe.hr uspješno posluje od 2010. godine i do ovog trenutka se visoko pozicionirao među vodećim stranicama ovog tipa u Hrvatskoj i kao lider među stranicama u Srbiji. Svakoga dana nudimo privlačne i vrlo povoljne ponude usluga uz popuste do čak 90%. Wellness, spa i fitness centri, saloni ljepote, kulturni i sportski događaji, koncerti, edukacije... su među uslugama na koje korisnici KupiMe ostvaruju visoke popuste putem kupona.

Vrsta posla: grafički dizajner/ica

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagorska 15, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 10.6.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

- osmišljavanje i izrada bannera za webshop

- izrada vizuala za društvene mreže

- izrada vizuala za newsletter

Posebna znanja i vještine:

-napredno znanje MS Office

-rad u Figmi ili Adobe paketu (PhotoShop, Illustrator)

-UI dizajn

-izrada mock-upova za web stranice i aplikacije

-znanje engleskog jezika

-komunikativnost, organiziranost, samostalnost

Prednost:

- rad u Figmi

- rad s newsletter servisima (Mailchimp, Mailgen)

Radno vrijeme: 8-16, fleksibilno radno vrijeme

Ostale napomene i uvjeti: prije samostalnog rada osigurana je edukacija i mentorstvo

Način i kontakt za prijavu studenata:

CV i kratki zadatak:

Proizvode 1, 2, 3 povezati u zajednički vizual spreman za objavu na društvenim mrežama ili newsletteru. Vizual mora sadržavati stare i nove cijenu uz naglasak na popustima i ostalim detaljima za koje mislite da bi privukli pažnju kupaca.

Tražena dimenzija: 1080x1080px, JPG format.

Primjer možeš pronaći ovdje

Poslati na poslovi@kupime.hr

Subject e-maila: „KupiMe.hr - Grafički dizajner/ica“