Administrativni posao

Objavljeno: 02.06.2021. 11:07

Henkel Croatia d.o.o. traži studente/ice za administrativne poslove

Vrsta posla: prodaja

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 20.08.2021

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 kn/h

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): topli obrok, plaćen godišnji odmor

Opis posla:

Preipremanje narudžbi i unošenje u SAP, distribucija dostupnih količina, odgovornost za izvršene narudžbe, praćenje i analiza zaliha, komunikacija sa prodajnim timom, koordinacija svih aktivnosti vezanih uz prodaju i nabavu, arhiviranje dokumentacije itd.

Posebna znanja i vještine:

Studenti 3./4. ili 5.godine fakulteta, komunikativnost, proaktivnost, dostupnost za rad 40 h tjedno (pon – pet), studentska prava minimalno 1 godinu, znanje Engleskog jezika, zanje Excel-a i Power Pointa

Radno vrijeme: 40 h tjedno, ponedjeljak - petak

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: rad je kombinacija kućnog ureda i ureda

Način i kontakt za prijavu studenata: posao.croatia@henkel.com