Rad u kontakt centru

Objavljeno: 02.06.2021. 15:07

Sberbank d.d. traži studente/ice za rad u kontakt centru

Vrsta posla: student/ica u Kontakt centru

Mjesto i adresa obavljanja posla: rad u centru grada - Varšavska 9, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: od 15.06.2021. do 31.12.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,56 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

- komunikacija s klijentima putem poziva i maila

- odgovaranje na upite klijenata

Posebna znanja i vještine: student ste, komunikativni ste i posvećeni radnim zadacima, vladate MS Office računalnim alatima te aktivno koristite engleski u govoru ili pismu

Radno vrijeme: fleksibilno radno vrijeme u trajanju od 8 sati od ponedjeljka do petka, (između 9.00 i 19.00, smjena po dogovoru)

Ostale napomene i uvjeti: ukoliko ste apsolvent ili student ranijih godina koji je u mogućnosti raditi puno radno vrijeme (40 sati tjedno, duži vremenski period), javite nam se!

Način i kontakt za prijavu studenata: Javite nam se na zaposlenje@sberbank.hr do 06.06.2021. U naslovu prijave naznačite „Student u call centru“ .