Rad u kontakt centru

Objavljeno: 07.06.2021. 15:05

Addiko bank d.d. traži studente/ice za rad u kontakt centru

Vrsta posla: Suradnik u Kontakt centru - student

Mjesto i adresa obavljanja posla: Slavonska avenija 6, 10000 Zagreb, Hrvatska

Početak i očekivano trajanje posla: 21.06.- neodređeno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

  • Podrška klijentima putem dolaznih i odlaznih poziva te ostalih aktivnih kanala komunikacije
  • Administracija kontakta s klijentima
  • Prikupljanje i prosljeđivanje povratnih informacija i prijedloga klijenata
  • Sudjelovanje u internom „Programu kvalitete Kontakt centra“
  • Sudjelovanje u prodajnim kampanjama
  • Redovna provjera informacija o proizvodima i uslugama Banke
  • Sudjelovanje u ostalim aktivnostima i projektima unutar odjela

Posebna znanja i vještine:

-Izražene komunikacijske vještine

-Marljivost i ambicioznost

-Orijentiranost prema uspjehu i ostvarenju ciljeva

-Planiranje i organizacija

Sposobnost utjecanja na druge i rješavanje problema

Pouzdanost

Radno vrijeme: Smjenski rad - 1. smjena: 8-16 ili 9-17, 2. smjena: 14-22, 3. smjena: 22-7, 7 dana u tjednu

Ostale napomene i uvjeti:

-Studenti i apsolventi s aktivnim studentskim pravima i valjanom iskaznicom SC-a (Prednost – Ekonomija)

-Raspoloživost za rad minimalno 30 sati tjedno

-Mogućnost rada na duži period

Način i kontakt za prijavu studenata: putem linka: https://addiko-bank-cro.talentlyft.com/o/mJMagN