Rad u proizvodnji

Objavljeno: 07.06.2021. 15:05

Končar-električna vozila d.d. traži studente/ice za pomoćne poslove u proizvodnji

Vrsta posla:   POMOĆNI POSLOVI U PROIZVODNJI

Mjesto i adresa obavljanja posla: ZAGREB, ULICA ANTE BABAJE 1

Početak i očekivano trajanje posla: 06.mjesec 2021. te minimalno 3 mjeseca u kontinuitetu

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  26,56 kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): osiguran gablec

Opis posla:  pomoćni elektromonterski poslovi u proizvodnji

Posebna znanja i vještine:  studenti Fakulteta elektrotehnike i strojarstva (FER, FSB)

Radno vrijeme:  od 07.00 do 15.00 sati, ponedjeljak – petak. Subotom po potrebi.

Ostale napomene i uvjeti: obaviti provjeru zdravstvene sposobnosti u medicini rada te položiti zaštitu na radu

Način i kontakt za prijavu studenata:  javiti se na email: martina.jakic@koncar-kev.hr