Turizam

Objavljeno: 07.06.2021. 12:04

KARIZMA NOVA d.o.o. traži studenta/icu za rad u turizmu

Vrsta posla: ispomoć u kuhinji i u vrtu te poslove sobarice

Mjesto i adresa obavljanja posla: Pansion Cherry Blossom, Put za Marleru 23, 52204 Ližnjan

Početak i očekivano trajanje posla: 05.07.2021. do 05.09.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 kn/satu

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Placeni su troskovi puta, smjestaj te vegetarijanska prehrana za vrijeme rada; bonus od 1500 kn na kraju ako je sve bilo uredu

Opis posla: ispomoć u kuhinji (rezuckanje povrća i pranje suđa), ispomoć u vrtu (zalijevanje) te poslove sobarice (čišćenje)

Posebna znanja i vještine: Poželjno poznavanje engleskog i njemačkog; smisao za urednost i čistoću

Radno vrijeme: subota do cetvrtka, dvosmjensko: 11.00 do 15.00 te 18.00 do 21.00 ili po dogovoru.

Ostale napomene i uvjeti:
- Potrebna je sanitarna iskaznica (koju student izrađuje sam a poslodavac vraća novac nakon izvršenja dogovorenog posla).

- Zabranjeno pušenje u pansionu te na terenu pansiona (nepušački hotel!)

- Zabranjeno konzumiranje mesnih i ribljih proizvoda u pansionu te na terenu pansiona (pansion je odlikovan V-labelom EUROPSKE VEGETARIJANSKE UNIJE).

Način i kontakt za prijavu studenata: Konstanza na 099/ 4013-338 ili direktion@cherry-blossom.hr