Razno

Objavljeno: 08.06.2021. 13:07

Lelo Adria d.o.o. traži studenta/icu za posao - Affiliate assistant

Vrsta posla: Affiliate assistant STUDENT

Mjesto i adresa obavljanja posla: RADNIČKA CESTA 198, ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: 08.06.2021. - NEODREĐENO

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 HRK

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Prikupljanje svih plaćenih objavljenih pridruženih sadržaja o LELO / Intimini i prijenos u namjenski softver

Dohvaćanje organskog sadržaja koji se izdaje na mreži i prijenos u softver tvrtke,

Provjera neispravnih link-ova i obavještavanje vlasnika sadržaja u slučaju pronalaska istog

Pokretanje izvješća na pridruženim platformama i provjera podataka s upraviteljima

Pomaganje u bilo kojem administrativnom zadatku koji daje udruženi upravitelj i / ili koordinator

Posebna znanja i vještine: RAD NA RAČUNALU, IZVRSNO POZVANANJE ENGLESKOG JEZIKA, POŽELJNO POZNAVANJE JOŠ JEDNOG STRANOG JEZIKA, PROAKTIVNOST, ODGOVORNOST

Radno vrijeme: 00:00 – 17:00, FLEKSIBILNO.

Ostale napomene i uvjeti: MINIMALNA DOSTUPNOST 4 DANA U TJEDNO PO 8 SATI.

Način i kontakt za prijavu studenata: PUTEM LINKA: https://lelo.talentlyft.com/o/mK8agN