Administrativni poslovi

Objavljeno: 09.06.2021. 14:09

Zagrebačka banka d.d. traži studente/ice za rad u arhivi

Vrsta posla: Razni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb (Samoborska 145, Jankomir)

Početak i očekivano trajanje posla: Početak rada je 14.6.2021., a trajanje posla do kraja rujna

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Rad u Arhivi Zagrebačke banke - Rad na manipulaciji s dokumentacijom, vađenje dokumenata iz arhivskih jedinica, evidentiranje u za to predviđene evidencije, slaganje istih u druge arhivske jedinice te označavanje arhivskih jedinica sukladno propisanom. Pakiranje dokumentacije i prijenos, odnosno transport arhivskih jedinica po nalogu na druge lokacije.

Radno vrijeme: od 8:30 do 16:30 (ovisno o mogućnostima studenta)

Ostale napomene i uvjeti: prijave do 14.6.2021.

Način i kontakt za prijavu studenata: posao@unicreditgroup.zaba.hr s naznakom Studentski posao u arhivi