Asistent TV i video usluga (m/ž)

Objavljeno: 09.06.2021. 12:06

Nova TV d.d. traži studenta/icu za poziciju - Asistent TV i video usluga (m/ž)

Vrsta posla:  Asistent TV i video usluga (m/ž)

Mjesto obavljanja posla:  Do daljnjeg rad od doma, mogućnost povremenog dolaska u ured (Remetinečka cesta 139, Zagreb)

Početak i očekivano trajanje posla:  početak rada krajem lipnja 2021, dugoročni posao

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  27 kn/h

Opis posla:

- priprema i objava sadržaja na teletext platformi

- priprema i objava sadržaja (uključujući i video sadržaj) na TV portalima Nova TV grupe (novatv.hr, domatv.hr, novaplus.hr)

- koordinacija s ostalim web portalima Nova TV grupe, programskim odjelom te odjelom marketinga i PR-a

- rad na korisničkoj podršci Nova Plus usluge

Posebna znanja i vještine: Aktivno korištenje MS Office programa, znanje engleskog jezika, odlično poznavanje hrvatskog jezika i gramatike

Radno vrijeme:       Smjena je po dogovoru 12 h. Radi se kroz tjedan, vikendima i blagdanima. Raspored se slaže u koordinaciji s ostalim studentima, pri čemu tražimo osobu koja može odraditi barem 2 dana od ponedjeljka do petka.

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:

- mogućnost rada minimalno 2 dana po 12 h (pon – pet)

- prednost imaju osobe s fakulteta društvenog usmjerenja, novinarstva ili komunikacijskih znanosti

- komunikativna, proaktivna, marljiva i odgovorna osoba

- interes za medije i televizijski sadržaj

- odlično poznavanje opće kulture

Način i kontakt za prijavu studenata: Putem naše web stranice: https://novatv.dnevnik.hr/posao-i-karijera/otvorena-radna-mjesta#asistent-tv-i-video-usluga-mz-studentski-posao-mMd