Administrativni poslovi

Objavljeno: 10.06.2021. 12:07

Hrvatska lutrija d.o.o. traži studente/ice za administrativne poslove

Vrsta posla:  Administrativni poslovi – unos podataka na računalu

Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Ulica grada Vukovara 72

Početak i očekivano trajanje posla: 16.06.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  26,56 kn

Opis posla:  Praćenje  i unos rezultata na teletekstu Hrvatske Lutrije (CroXBet)

Posebna znanja i vještine:  Rad na računalu i brzo snalaženje na inernetu

Radno vrijeme:  Rad u smjenama    jutarnja 7-15, popodnevna 15-23

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:  Održat će se testiranje o poznavanju sporta i snalaženja na web-u

Način i kontakt za prijavu studenata: priprema.kladionica@lutrija.hr, 01/ 6164 815/816