Rad u IT Service Desk-u

Objavljeno: 10.06.2021. 09:06

Raiffeisenbank Austria d.d. traži studente/ice za rad IT Service Desk-u

Vrsta posla: student (m/ž)  u IT Service Desk-u

Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Magazinska 69

Početak i očekivano trajanje posla: 01.7.2021. / na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 kn

Opis posla: software i hardware podrška za djelatnike banke, rješavanje korisničkih zahtjeva, održavanje, analiziranje i otklanjanje neispravnosti u radu korisničke IT opreme, isporuka, instaliranje i puštanje u rad korisničke IT opreme, koordiniranje izvršavanja zadataka sa ostalim organizacijskim dijelovima IT-a i vanjskim partnerima

Posebna znanja i vještine: osnovna znanja o hardware-u i Windows operativnom sistemu, poznavanje rada na Microsoft tehnologijama, odgovoran pristup radnim zadacima, aktivna studentska prava, mogućnost rada u punom radnom vremenu u dužem periodu

Radno vrijeme: 08-16h

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

- Rad u drugoj smjeni: moguć

Ostale napomene i uvjeti: kandidatima nudimo mogućnost uvida u Enterprise okolinu i širenja znanja o svim aktualnim tehnologijama koje se koriste u Enterprise okruženju, upoznavanje rada u velikom, internacionalnom sustavu, priliku razvoja buduće karijere unutar RBA IT-a u skladu sa afinitetima, pritom mislimo na Service desk kao start poziciju za razvoj karijere u IT-u

Način i kontakt za prijavu studenata: link za prijavu https://karijera.rba.hr/o/mNragN