Korisnička podrška

Objavljeno: 02.09.2021. 07:11

b2match d.o.o. traži studenta (m/ž) za posao Customer Success Agent.

Opis posla:

  • Usmena i pismena komunikacija s klijentima
  • Pružanje pomoći i informacija klijentima koji rade u području event managementa, a koji mogu biti operativni (objašnjavajući funkcionalnost različitih značajki sustava) ili tehnički
  • Pružanje pomoći pri izradi i oblikovanju sadržaja dokumentacije za našu online bazu
  • Pružanje informacija o klijentima i njihovim zahtjevima ostatku tima

Posebna znanja i vještine:

  • Timski igrač
  • Interes za tehnologiju, web i aplikacije
  • Prethodno iskustvo rada u podršci je prednost

Znanje stranih jezika:

  • Obavezno napredno poznavanje engleskog jezika (B2/C1)
  • Prednost: napredno poznavanje njemačkog jezika (B2/C1)

Ostale napomene i uvjeti:

  • Engleski jezik veoma je bitan ne samo za komunikaciju s klijentima, već i za komunikaciju s kolegama.

Mjesto/adresa rada: Zagreb, Radnička cesta 80 - Zagreb Tower

Radno vrijeme:

  • Ponedjeljak – petak, većinom 9-17h, no moguće su manje varijacije.
  • Potrebna je osoba koja bi mogla raditi minimalno 20 h tjedno.
  • Neograničen vremenski period rada.

Naknada po satu: 35,00 kn, u potpunosti subvencioniran obrok.

Šifra poslodavca: 679335.

Prijava i više detalja o poslu na poveznici: https://b2match.talentlyft.com/jobs/customer-success-agent-kW8

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)