Marketing

Objavljeno: 02.09.2021. 11:11

Culmena d.o.o. traži studenta/icu za rad u marketingu

Vrsta posla: Asistent u marketingu

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Savska cesta 41/15. kat (zgrada Zagrepčanka)

Početak i očekivano trajanje posla: 1.10.2021. -

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

U potrazi smo za studentom koji će raditi na poslovima Marketinga. Tražimo studente završnih godina, potencijalno s Ekonomskog fakulteta (smjer Marketing), no studenti s ostalih fakulteta se mogu slobodno prijaviti.

Na čemu bi radila/radio?

-                     Društvene mreže

-                     Mailchimp (tjedni newsletter)

-                     Web stranica

-                     Google oglašavanje

-                     Blog

-                     Case studyi

-                     Prezentacije

-                     Sudjelovanje na konferencijama

-                     Ostali poslovi

Što očekujemo od tebe?

-                     Želiš raditi i učiti

-                     Želiš graditi iskustvo, neophodno za daljnji poslovni razvoj

-                     Zanima te područje Marketinga, a posebno Digitalni marketing

-                     Imaš prethodno iskustvo rada

-                     Spreman si raditi na različitim aktivnostima

-                     Voliš pse (jer je svaki dan barem jedan u uredu

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)