Rad u marketingu

Objavljeno: 02.09.2021. 08:51

HGSPOT Grupa d.o.o. traži asistenta/icu u marketingu.

HGSPOT grupa je kompanija koja teži ka ostvarenju visokog tehnološkog napretka kroz upravljanje razrađenim tehnološkim sustavima i uslugama, koje smatramo uistinu bitnim faktorom uspješnog razvitka. Sveukupni razvitak je orijentiran prema našem poslovanju, kao i samom stručnom razvitku naših djelatnika kroz postizanje visoke razine uključenosti u sve dijelove poslovanja njihovim znanjem i ljubavlju prema tehnologiji i tehnološkim inovacijama.

Vođeni smo motivacijom da zajedno učimo i uspijevamo - da izgradimo budućnost. U ostvarenju te vizije oslanjamo se na kompetencije naših zaposlenika. Osnažujemo naš tim te tražimo osobu za radno mjesto Asistent u marketingu – student (m/ž)

Opis posla:

• operativna podrška u provođenju plana marketinških aktivnosti

• suradnja i koordinacija s drugim timovima radi ostvarenja rezultata

• osmišljanje i provođenje kampanja i aktivnosti u svrhu promocije, za sve kanale komunikacije

• rad na različitim projektima usmjerenim na razvoj pojedinih brandova

• kreiranje pisanih materijala koji predstavljaju poduzeće, brandove i značajne aktivnosti

• odgovornost za imidž tvrtke u javnosti

Uvjeti

• student ekonomije ili srodnog fakulteta društvenih znanosti)

• godinu dana iskustva u području marketinga

• iskustvo s brand managementom

• poznavanje B2C i B2B marketinških procesa

• fluentno služenje engleskim jezikom u poslovnoj komunikaciji

• poznavanje digitalnih alata oglašavanja i komuniciranja

• razvijene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine

• visoka razina kreativnosti uz istovremenu sposobnost analitičkog razmišljanja

• sposobnost brzog reagiranja u dinamičnom okruženju

Što nudimo:

• stimulativna primanja i napredovanje u skladu sa rezultatima i doprinosom

• rad na različitim projektima

• mogućnosti obrazovanja, posebno potičemo obrazovanje za srodna područja i nove tehnologije

• stimulativno okruženje i okruženje ljudi koji vole svoj posao

• naravno, imamo neograničen izvor kave i čaja

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb.

Radno vrijeme: radnim danom od 09:00 do 17:00 sati ili po dogovoru, početak rada odmah a trajanje prema dogovoru.

Naknada po satu: 28,00 kn.

Želite li se pridružiti našem timu, pošaljite nam životopis i motivacijsko pismo na posao@hgshop.hr

Šifra poslodavca: 684992.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)