Rad u slastičarnici

Objavljeno: 02.09.2021. 11:11

DUMANČIĆ d.o.o. traži studente/ice za posao - konobar/ica i čistač/ica

Vrsta posla: KONOBAR/ICA

Mjesto i adresa obavljanja posla: RATARSKA ULICA 13 RUDEŠ, ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: 6.9.- 31.12.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30KN/SAT

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): HRANA

Opis posla: KUHANJE KAVE, POSLUŽIVANJE KAVE, PIĆA, NAPITAKA, SLADOLEDA, KOLAČA, ČIŠĆENJE STOLOVA, PRANJE SUĐA, POSPREMANJE TERASE..

Posebna znanja i vještine: LJUBAZNOST, UREDNOST, ZNANJE RADA NA KASI

Radno vrijeme: 10-18H ; 13-21H,6-14H

Ostale napomene i uvjeti:RADNO VRIJEME SE MOŽE MJENJATI OVSNO O POSLU

Način i kontakt za prijavu studenata: 098/740661 ILI MAIL slasticarnica@mim.hr

Vrsta posla: ČISTAČ/ICA

Opis poslaČIŠĆENJE, VITRINA, FRIŽIDERA, WC-A, TERASE, PRANJE SUĐA. PRANJE PODOVA I SVE OSTALO ŠTO UKLJUČUJE ČIŠĆENJE

Posebna znanja i vještine:  UREDNOST, PEDANTNOST

Prijava pozivom na +38598740661
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)