Product Designer (m/ž)

Objavljeno: 07.09.2021. 09:13

Microblink d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Product Designer (m/ž)

Vrsta posla: Product Designer (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Strojarska cesta 20. , Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 04.10.2021. na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kuna/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Edukacijski budžet od 10000kn na godišnjoj razini

Opis posla:

  • dizajnirajti inovativna, konzistentna i ugodna korisnička sučelja za naše proizvode i usluge
  • kreirati ikone, ilustracije i druge značajke proizvoda
  • unaprjeđivati i održavati naš prepoznatljiv mobilni i web dizajn=  unaprijeđivati i održavati naš dizajn sistem za mobile i web platformu
  • pripremati user flowwireframe i prototipove
  • pomagati u user testiranjima, A/B testiranjima i anketama
  • prepoznavati potrebe naših korisnika i predlagati poboljšanja naših proizvoda
  • blisko surađivati s Product Ownerima i developerima u agilnom okruženju

Posebna znanja i vještine:

  • imaš 0-2 godine iskustva
  • si oduševljen/a tehnologijom i inovacijama
  • imaš strast prema mobilnim tehnologijama (AndroidiOSAR itd.)
  • razumiješ HTML i CSS
  • imaš iskustva s alatima za izradu prototipova (FigmaAdobe XDSketch itd.)
  • si upoznat s terminima usability testinguser research
  • smatraš da je istraživanje sastavni dio dizajniranja proizvoda
  • imaš oko za detalje koje drugi možda ne primijete
  • preferiraš kreativan pristup u razmišljanju i rješavanju problema
  • odlično pišeš i govoriš engleski jezik
  • osjećaš se ugodno prilikom davanja i primanja feedback-a
  • ti se sviđa ideja raditi u brzom okruženju gdje se puno uči
  • si timski igrač i imaš želju za dijeljenjem znanja

Dodatni plus je ako imaš:

  • izvrsne vještine crtanja
  • iskustva s animacijama
  • iskustva u pisanju tekstova

Radno vrijeme: Fleksibilno radno vrijeme 08-18h

Ostale napomene i uvjeti: Puni oglas se nalazi na ovom linku: https://microblink.com/careers/jobs/product-designer-student-position

Prilikom prijave, molimo da uz životopis priložite i svoj portfolio te pošaljete na posao@microblink.com

Opis posla:

  • Design innovative, consistent, and delightful user interfaces for our products and services
  • Create production-ready icons, illustrations, and other assets
  • Contribute to and maintain our overall design language and unique voice in mobile and web design
  • Prepare user flows, wireframes, and prototypes
  • Help facilitate user testing, A/B testing, and surveys
  • Identify user needs and suggest product improvements
  • Work closely with Product Owners and Developers in an agile environment

  • 0-2 years experience
  • Enthusiasm for technology and innovation
  • Have a passion for the mobile tech - Android, iOS, design trends, AR, etc.
  • Have an understanding of HTML & CSS
  • Have experience with prototyping tools (Figma, Adobe XD, Sketch, etc.)
  • Are familiar with usability testing and user research
  • See research as an integral part of product design
  • Have an eye for details others might not notice
  • Prefer a creative approach to thinking and problem solving
  • Are excellent in written and spoken English
  • Comfortable with giving and receiving feedback
  • Excited to learn quickly and work in a fast-paced environment
  • Have a team player mindset and an eagerness to share knowledge

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)