Arhitekt/ica

Objavljeno: 20.09.2021. 12:11

Delight d.o.o. traži studenta/icu za posao - Arhitekt/ica

Vrsta posla: Arhitekt (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Radnička cesta 52, 10000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Odmah / povremeno po dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Smatraš da većina ureda nisu dovoljno inspirirajući prostori i nemaju svoj dizajnerski potpis? Imamo mjesto za tebe u našem timu!

Delight Office Solution (Delight d.o.o.) vodeća je kompanija u Adria regiji za dizajn i opremanje poslovnih interijera, koja unaprjeđuje radnu učinkovitost zaposlenika istodobno pomažući organizacijama u postizanju efikasnije upotrebe uredskog prostora. Naši su partneri svjetski lideri u svojim domenama (Steelcase uredski namještaj, Interface podne obloge, Deko pregradne stijene i mnogi drugi…)

Naš tim Odjela arhitekture i dizajna uslijed širenja poslovnih aktivnosti na hrvatskom tržištu, traži pojačanje na poziciji: Arhitekt (m/ž), za povremeni rad po dogovoru.

Što ti nudimo:

-          edukaciju o širokom asortimanu proizvoda,

-          upoznavanje novih računalnih programa,

-          upućenost u nove trendove i koncepte u dizajnu poslovnih prostora

-          priliku za profesionalno usavršavanje u radu s vodećim domaćim i internacionalnim tvrtkama

-          rad u multikulturalnom okruženju u suradnji s regionalnim timovima Delight Grupe i timovima partnerskih kompanija

-          rad u ergonomskom uredskom okruženju

Posebna znanja i vještine:

Što očekujemo:

-       obavezno poznavanje programa AutoCAD

-       obavezno poznavanje MS Office korisničkog paketa (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, …)

-       dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti

-       poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

-       motiviranost i samostalnost u radu

-       poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

-       poželjna samostalnost pri snimanju i izradi nacrta postojećeg stanja prostora

Za nas si idealan kandidat ako si pouzdana i motivirana osoba, spremna na savladavanje više različitih zadataka, kako samostalnih tako i timskih na projektima ostalih članova tvog odjela. Zato te trebamo da budeš timski igrač željan novih znanja i profesionalnog usavršavanja.

Radno vrijeme: po dogovoru

Način i kontakt za prijavu studenata:

Prilikom prijave na oglas molimo te da svoj životopis i motivacijsko pismo, možeš i portfolio ako ga posjeduješ, pošalješ na sljedeću e-mail adresu najkasnije do 26.09.2021.: office.croatia@delightoffice.com , naslovljen s Prijava za studentski posao: Arhitekt (m/ž)

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)