Call centar

Objavljeno: 27.09.2021. 14:09

Lukvel d.o.o. traži studenta/icu za rad u call centru

Vrsta posla: Rad u call centru

Mjesto i adresa obavljanja posla: Karlovačka cesta 26a, 10020 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Odmah, na dulji period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): Početna satnica 30,00 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Kontaktiranje postojećih i novih kupaca u svrhu ugovaranja sastanaka i prezentacija. Evidencija podataka o klijentima.

Posebna znanja i vještine: Potrebno iskustvo rada u call centru, odlično poznavanje rada na računalu, znanje engleskog jezika, poznavanje suvremenih tehnoloških rješenja, pedantnost i organiziranost, izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine, spremnost na rad i učenje u dinamičnom okruženju

Radno vrijeme: 4h dnevno unutar našeg radnog vremena (svaki radni dan između 08:30 i 16:30)

Ostale napomene i uvjeti: Mogućnost rada od kuće nakon faze uhodavanja

Način i kontakt za prijavu studenata: ana@lukvel.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)