Rad u ugostiteljstvu

Objavljeno: 13.09.2021. 08:08

Strelicija d.o.o. traži studente/ice za posao – Konobar/ica i Kuhar/ica

Vrsta posla: konobar/ica

Mjesto i adresa obavljanja posla: Jurišićeva 19, Jarun(Malo jezero)

Početak i očekivano trajanje posla: 15.9 - neodređeno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): 1 topli obrok + piće

Opis posla: posluživanje toplih/hladnih napitaka, održavanje higijene na radnom mjestu, ljubazan i srdačan pristup prema gostima

Posebna znanja i vještine: Potrebno osnovno poznavanje računala

Radno vrijeme: 9:00-00:00 (u dvije smijene)

Ostale napomene i uvjeti: Edukacija na probnom roku od 3 dana

Način i kontakt za prijavu studenata: 098/217-895

Vrsta posla: kuhar/ica

Mjesto i adresa obavljanja posla: Jurišićeva 19,

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35kn/h

Opis posla: pomoćni psolovi u kuhinji, priprema hrane

Posebna znanja i vještine: Iskustvo nepotrebno

Radno vrijeme: 9:00-23:00 (u dvije smijene)

Prijava pozivom na +38598217895
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)