Prevođenje

Objavljeno: 14.09.2021. 13:11

Ciklopea d.o.o. traži studenta/icu za posao - Prevođenje

Vrsta posla: Prevođenje

Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Međimurska 21, rad od kuće za vrijeme pandemije

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, trajno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27-30 kn/sat

Opis posla: Prevođenje raznih vrsta tekstova s engleskog i/ili njemačkog na hrvatski jezik, rad u CAT i QA alatima, suradnja s voditeljima projekata

Posebna znanja i vještine: sposobnost upravljanja vremenom i određivanja prioriteta, sistematičnost i analitičnost; prednost imaju apsolventi anglistike i germanistike prevoditeljskog smjera

Radno vrijeme: ponedjeljak-petak, 9-17 sati

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Mogućnost profesionalnog napredovanja i razvoja karijere, rad u dinamičnom i mladom timu

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom na hr@ciklopea.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)