Razno

Objavljeno: 14.09.2021. 09:11

Zagrebačka banka d.d. traži studenta/icu za rad u Service desk-u

Vrsta posla: Razni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb (Samoborska 145, Jankomir)

Početak i očekivano trajanje posla: Početak rada je fleksibilan (tijekom mjeseca listopada), a trajanje posla minimalno 6 mjeseci

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h (početna satnica)

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Rad u Service desk podršci za interne korisnike - instalacija i upravljanje mobilnim mailom preko aplikacija, izdavanje IT opreme, kloniranje računala, napredna analiza kvara računala te otklon istog, uspostava  i razmjena kriptiranih  datoteka, instalacija klijentskih aplikacija, interakcija sa internim korisnicima te rješavanje IT poteškoća.

Posebna znanja i vještine: Komunikativnost, odgovornost

Radno vrijeme: Fleksibilno, po dogovoru u periodu od 8:00h do 18:00h (ovisno o mogućnostima studenta)

Ostale napomene i uvjeti: prijave do 24.09.2021.

Način i kontakt za prijavu studenata: Poslati životopis na posao@unicreditgroup.zaba.hr s nazivom „Studentski posao u Service desku“

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)