Korisnička podrška

Objavljeno: 15.10.2021. 09:05

Zeus prima d.o.o. traži studente/ice za rad u korisničkoj podršci na njemačkom jeziku

Vrsta posla: Agent za njemačko govorno područje – Home office

Mjesto i adresa obavljanja posla: Od kuće

Početak i očekivano trajanje posla: 01.11., duže razdoblje

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 40 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: odgovaranje na upite korisnika – glasovno ili putem e-maila – ZA NJEMAČKO GOVORNO PODRUČJE – rad od kuće

Posebna znanja i vještine: izvrsno poznavanje njemačkog jezika, posjedovanje računala i pristup internetu

Radno vrijeme: minimalno 15 sati, pa do 40 sati tjedno kroz radno vrijeme koje je od 7 do 22:30 sve dane u tjednu (od pon do ned)

Ostale napomene i uvjeti: Rok za prijavu: do 22.10.2021.

Način i kontakt za prijavu studenata: mirta@todosconsulting.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)