Administrativni poslovi

Objavljeno: 26.10.2021. 07:03

Coface Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi u odjelu boniteta

Mjesto i adresa obavljanja posla: Avenija Dubrovnik 46, Zagreb – Novi Zagreb;

Početak i očekivano trajanje posla: Početak odmah; do kraja godine, a poslije po potrebi

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Unos godišnjih/kvartalnih i revidiranih financijskih podataka u internu bazu podataka, usklađivanje službeno dostupnih podataka o poduzećima s registara sa stanjem u internoj bazi, zvanje klijenata za potrebe izrade bonitetnih izvještaja ukoliko neki podaci nisu dostupni, unos narudžbi, i sl. Rad s tvrtkama iz srednje i jugoistočno-europske regije (Slovenija, Hrvatska, Bosna i Herzegovina, Kosovo, Srbija, Crna Gora, Makedonija, Albanija).

Mogućnost obuke za analitičara/istraživača boniteta.

Posebna znanja i vještine: Engleski jezik obvezan, slovenski jezik prednost, potrebno znanje rada na računalu (MS Office)

Prednost: Studenti/ce Ekonomskog fakulteta s razumijevanjem financijskih izvještaja i/ili financijske analize

Radno vrijeme: 29h/tjedno (pon.- čet. 09-15h, pet. 09-14h)

Ostale napomene i uvjeti: Omogućeno ispunjavanje studentskih obveza. Moguć povremeni rad od kuće po dogovoru..

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave slati na job@coface.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)