Telemach Hrvatska d.o.o

Objavljeno: 06.10.2021. 10:07

Kontaktni centar Telemach Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za rad na slušalici.

Telemach Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za rad u Terenskoj prodaji.

Rad u kontaktnom centru (m/ž)

Poslodavac: Telemach Hrvatska d.o.o.

Mjesto rada:

-          Telemach Hrvatska d.o.o. kontaktni centar Zagreb – Ulica grada Vukovara 269d, 10 000 Zagreb

Predviđen vremenski period rada: 01.10.2021. – 31.09.2022.

Očekivani početak rada: odmah

Cijena sata: 30kn neto

Opis posla:

  • zaprimanje i obrada korisničkih upita putem telefona, e-pošte, dopisa, faksa, online chat-a, te putem drugih komunikacijskih kanala
  • interakcija s korisnicima pružanjem relevantnih informacija, uputa, savjeta i pomoći za korištenje usluga
  • provođenje kampanja za zadržavanje korisnika
  • anketiranje korisnika i prodaja usluga
  • osiguravanje visoke razine kvalitete usluge i zadovoljstva korisnika

Uvjeti:

-          ugodna, komunikativna, pouzdana i odgovorna osoba, srdačna u komunikaciji s ljudima

-          dostupna/dostupan od ponedjeljka do nedjelje od 07:00 do 23:00 (rad u dvije smjene)

-          obvezna edukacija u trajanju od 3 tjedna

Nudimo:

-          ugodnu radnu atmosferu, stimulativna primanja.

Molimo studente koji udovoljavaju zahtjevima da svoj CV i molbu pošalju putem linka za prijavu najkasnije do nedjelje, 31.10.2021. U obzir će biti uzeti samo kandidati koji zadovoljavaju gore navedene uvjete.

Prodajni savjetnik u Telemach Hrvatska (m/ž)

-          Terenski rad na području Zagreba

Predviđen vremenski period rada: rujan – prosinac 2021

Očekivani početak rada: 13.9.2021.

Cijena sata: 30kn – 75kn neto

Uvećanja za: Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Što ćeš raditi?

  • izravna terenska prodaja naših telekomunikacijskih proizvoda i usluga potencijalnim privatnim korisnicima
  • ostvarivanje individualnih prodajnih ciljeva te priprema i slanje prodajnih izvještaja
  • izrada ponuda i potpisivanje ugovora sa korisnicima
  • provjera ispravnosti potpisane dokumentacije te utvrđivanje i rješavanje korisničkih upita

Nudimo:

  • redovne i stimulativne prihode povezane s ostvarenim rezultatima
  • rad za jednu od vodećih telekomunikacijskih kompanija
  • edukaciju o našim proizvodima i uslugama
  • mentorstvo i podrška u svakodnevnom radu
  • mogućnost napredovanja unutar kompanije, stalne treninge i usavršavanje prodajnih vještina

Koga tražimo?

Student/ica si fakulteta poželjno društvenog usmjerenja. Uporan/na si i voliš komunicirati s ljudima. Proaktivna si osoba, predana poslu, organizirana, s izvrsnim komunikacijskim i prezentacijskim vještinama.  Studenti s iskustvom u terenskom radu imaju prednost.

Molimo studente koji udovoljavaju zahtjevima da svoj CV i molbu pošalju putem linka https://online.selekcija.hr/home/job/819/?application=true za prijavu najkasnije do srijede, 30.09.2021. U obzir će biti uzeti samo kandidati koji zadovoljavaju gore navedene uvjete.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)