Čistač/ica

Objavljeno: 11.10.2021. 08:04

DUMANČIĆ d.o.o. traži studente/ice za posao - čistač/ica

Vrsta posla: ČIŠČENJE

Mjesto i adresa obavljanja posla: RATARSKA ULICA 13 RUDEŠ, ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: 1.10.- 31.12.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30KN/SAT

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): HRANA

Opis posla: PRANJE SUĐA, ČIŠENJE PODOVA, POSTAVLJANJE TERASE, ČIŠĆENJE RADNIH PLOHA

Posebna znanja i vještine: UREDNOST

Radno vrijeme: 5-13 ; 13-21H

Ostale napomene i uvjeti: RADNO VRIJEME SE MOŽE MJENJATI OVSNO O POSLU

Način i kontakt za prijavu studenata: 098/740-661 ILI MAIL slasticarnica@mim.hr

Prijava pozivom na +38598740661
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)