Razno

Objavljeno: 12.10.2021. 08:04

Udruga roditelja djece i osoba s invaliditetom Mali princ traži studente/ice za logopedsku i radnu terapiju

Vrsta posla: Apsolvent/ica logopedije

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ivanić-Grad, Savska 33 A

Početak i očekivano trajanje posla: odmah

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Pružanje usluga individualne logopedske terapije u radu s djecom s teškoćama u razvoju.

Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme (prijepodne ili popodne)

Ostale napomene i uvjeti: potrebno je dostaviti motivacijsko pismo, životopis i potvrdu o nekažnjavanju

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom: nives.mikulic@mali-princ.hr, telefonom: 091/2829 029

Vrsta posla: Apsolvent/ica radne terapije

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ivanić-Grad, Savska 33 a

Početak i očekivano trajanje posla: odmah.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50,00

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): putni troškovi djelomično pokriveni

Opis posla: rad s djecom i mladima s teškoćama u razvoju

Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme, prijepodne ili popodne (po dogovoru)

Ostale napomene i uvjeti: potrebno je dostaviti motivacijsko pismo, životopis, potvrdu o nekažnjavanju i potvrdu o studiranju

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom – nives.mikulic@mali-princ.hr, telefonom – 091 2829 029

Prijava pozivom na +385912829029
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)