Rad u skladištu

Objavljeno: 13.10.2021. 12:06

Kuehne & Nagel d.o.o. traži veći broj studenata (m/ž) za skladišne poslove/deklariranje u Svetoj Nedelji.

Opis posla:

+ utovariti i istovariti kamione prema nalozima

+ komisionirati, pakirati, zaprimati i isporučivati proizvode

+ lijepljenje naljepnica

Posebna znanja i vještine:

+ mogućnost preciznog rada u uskim vremenskim okvirima

+ dinamična i fleksibilna osoba sklona timskom radu

+ iskustvo u komisioniranju, pakiranju, deklariranju, utovaru i istovaru prednost

+ poznavanje postupaka i procedura u logistici prednost

Mjesto i adresa obavljanja posla: Sveta Nedjelja, Gospodarska 2.

Radno vrijeme: 08-16 h; početak rada od 05.10.2021. do 30.11.2021.

Naknada po satu: 35,00 kn.

Besplatni autobusni prijevoz koji polazi sa Remize.

Prijava putem linka: https://kuehne-nagel.csod.com/ux/ats/careersite/2/requisition/80687/application?c=kuehne-nagel&source=Phenomenglobal&JobCategory=Students&lang=en-US#1

Telefon: 091/3438757

Šifra poslodavca: 12688.

Prijava pozivom na +385913438757
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)