Administrativni poslovi

Objavljeno: 03.12.2021. 10:00

EFT-usluge d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Mjesto i adresa obavljanja posla: I.Pile 1, 10000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: početak 15.12.2021. do 31.12.2022

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 31,00 kn/sat

Opis posla:

EFT-Usluge d.o.o. (https://www.euronetworldwide.com) traži studenta/icu viših godina ekonomskog fakulteta za rad u uredu na administrativnim poslovima (kopiranje, skeniranje, arhiviranje, zaprimanje računa, vođenje evidencija u excelu, itd.). Nudimo stjecanje iskustva u korporativnom okruženju globalne tehnološke korporacije (NASDAQ: EEFT) koja posluje u preko 170 zemalja svijeta. U slučaju izvrsnog učinka, postoji mogućnost i stalnog zaposlenja.

Posebna znanja i vještine: odlično poznavanje MS Office'a, pedantnost i preciznost u evidenciji podataka, razvijene komunikacijske vještine - primjeren način izražavanja u govoru i pismu, dobro poznavanje engleskog jezika.

Radno vrijeme: 4-8 sati dnevno (ovisno o potrebama), mogućnost povremenog izbivanja zbog studentski obveza

Ostale napomene i uvjeti: Molimo kandidate da pošalju CV i kratko motivacijsko pismo (max. pola stranice) na mail. U slučaju da određenom kandidatu ne odgovorimo u roku od mjesec dana od zatvaranja oglasa, znači da nije odabran/a.

Način i kontakt za prijavu studenata: mhecimovic@euronetworldwide.com i   mprsa@euronetworldwide.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)