Telemach Hrvatska d.o.o

Objavljeno: 28.10.2021. 08:04

Kontaktni centar Telemach Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za rad na slušalici

Rad u kontaktnom centru (m/ž)

Poslodavac: Telemach Hrvatska d.o.o.

Mjesto rada:

-          Telemach Hrvatska d.o.o. kontaktni centar Zagreb – Ulica grada Vukovara 269d, 10 000 Zagreb

Predviđen vremenski period rada: 01.10.2021. – 31.09.2022.

Očekivani početak rada: odmah

Cijena sata: 30kn neto

Opis posla:

  • zaprimanje i obrada korisničkih upita putem telefona, e-pošte, dopisa, faksa, online chat-a, te putem drugih komunikacijskih kanala
  • interakcija s korisnicima pružanjem relevantnih informacija, uputa, savjeta i pomoći za korištenje usluga
  • provođenje kampanja za zadržavanje korisnika
  • anketiranje korisnika i prodaja usluga
  • osiguravanje visoke razine kvalitete usluge i zadovoljstva korisnika

Uvjeti:

-          ugodna, komunikativna, pouzdana i odgovorna osoba, srdačna u komunikaciji s ljudima

-          dostupna/dostupan od ponedjeljka do nedjelje od 07:00 do 23:00 (rad u dvije smjene)

-          obvezna edukacija u trajanju od 3 tjedna

Nudimo:

-          ugodnu radnu atmosferu, stimulativna primanja.

Molimo studente koji udovoljavaju zahtjevima da svoj CV i molbu pošalju putem https://online.selekcija.hr/home/job/869/?application=true najkasnije do nedjelje, 31.10.2021. U obzir će biti uzeti samo kandidati koji zadovoljavaju gore navedene uvjete.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)