Junior UI/UX dizajner

Objavljeno: 02.11.2021. 09:01

Evolutio d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Junior UI/UX dizajner

Vrsta posla: Junior UI/UX dizajner

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Slavonska avenija 1c (Matrix Office Park)

Početak i očekivano trajanje posla: odmah

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Evolutio d.o.o. traži junior UI / UX dizajera koji će raditi na oblikovanju novih i postojećih WEB stranica te iOS-a i Android aplikacija. Svakodnevne odgovornosti uključuju izravan rad s programerima u svrhu uspješne implementacije zamišljenog dizajna te suradnju s menadžmentom u svrhu definiranja zahtjeva klijenta, izradu detaljnih rješenja te pripremu specifikacija za WEB, iOS i Android inženjere.

Posebna znanja i vještine: Poznavanje alata Sketch, Invision, Adobe, Zeplin te UI dizajn procesa (razumijevanje korisničkih obrazaca te iOS Human Interface i Google Material Design smjernica su prednosti, a ne uvjeti.

Radno vrijeme: Rad u punom radnom vremenu ili prema dogovoru sukladno studentskim obavezama

Ostale napomene i uvjeti: Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Način i kontakt za prijavu studenata:  Poslati CV i portofolio (ukoliko postoji) na mail jobs@evolutio.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)