Novinar/ka

Objavljeno: 04.11.2021. 07:01

CMCTv traži studente/ice za posao novinara/ke

Mjesto obavljanja posla: Makarska 3, 10000 Zagreb (Dubrava blizu Garden Malla)

Početak i očekivano trajanje posla:  Odmah.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):   26,56kn/h

Opis posla:

-           pisanje priloga na dnevnoj bazi za CMC news

-           snimanje reportaža i intervjua

-           odlazak na press konferencije

-           odlazak na koncerte i druga glazbena događanja

-           praćenje aktualnosti hrvatske glazbene scene

Posebna znanja i vještine:

prednost poznavanje hrvatske glazbene scene; prednost imaju kandidati s iskustvom rada na televiziji

Radno vrijeme:

pon-ned, ovisno o potrebi i terminu održavanja glazbenih događanja

Način i kontakt za prijavu studenata: Molimo pošaljite prijavu na email adresu  jana@cmc.com.hr uz prijavu očekujemo i osnovni životopis u pdf formatu do 30. studenog 2021.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)