Poduka

Objavljeno: 04.11.2021. 09:02

Traže se studenti/ce za poduku engleskog jezika po Helen Doron metodi

Opis posla:

učenje djece od 4 -12 godina engleski po Helen Doron metodi.

Maestral će platiti tečaj koji traje cijeli dan i traje 5 dana.  Nakon treninga, posao je 8 sati dnevno.

Poduka je poslije škole znači od 17:00-20:30 ali dolazi se prije nastave da se pripreme lekcije za taj dan.

Posebna znanja i vještine:  TEČAN engleski jezik.  Mora zvučati prirodno i bez naglaska  i gramatički korektno.

Radno vrijeme: 13:00-20:30 ponedjeljak do petak. Može pola radnog vremena.  Posao traje cijelu školsku godinu

Mjesto i adresa obavljanja posla: SAMOBOR, Zagrebačka Ulica 26, 10430 Samobor

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, što dulje

Cijena sata: 30,00 kn

Ostale napomene i uvjeti: Nemamo backup. Znači ako ste bolesni taj dan se može odgoditi ali se mora nadoknaditi u taj mjesec – dogovor između učitelja/ice i roditelja.

Način i kontakt za prijavu studenata: Mara Najcer , 095-897-3662, mara.najcer@gmail.com

Prijava pozivom na +385958973662
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)