Prodajni savjetnik (m/ž)

Objavljeno: 15.11.2021. 11:01

Whirlpool Croatia d.o.o. traži studente/ice za promociju i prodaju bijele tehnike na području grada Zagreba

Opis posla:

Rad u maloprodajama bijele tehnike i kućanskih aparata.

Korporacija Whirlpool vodeći je svjetski proizvođač i prodavač urađaja kuhinjskog kanala, s godišnjom prodajom u 2020. od 20 milijardi dolara, 77.000 zaposlenih te 59 proizvodnih i tehnoloških istraživackih centara širom svijeta. Tvrtka prodaje proizvode Whirlpool, Indesit, Hotpoint, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht te proizvode drugih velikih trgovačkih marki potrošačima u 170 zemlja širom svijeta.

Posebna znanja i vještine:

-poznavanje engleskog jezika

-poželjno iskustvo u prodaji

-dobre komunikacijske vještine

-odgovornost prema radu

-samostalnost u radu uz spremnost na timski rad

Radno vrijeme:

rad vikendom plus 1-2 dana preko tjedna (3-4 dana u tjednu po 4-6 sati)

Ostale napomene i uvjeti:

-student/ica koji je spreman raditi na dulje vrijeme

-kandidat nakon razgovora/selekcije za posao prolazi detaljan trening (edukaciju)

-student/ica koji je spreman raditi vikendima

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

-satnica 26,56kn + stimulacija (bonus) ovisno o ostvarenju targeta

-osobni i profesionalni razvoj u području prodaje i marketinga

Putem e-mail adrese: lea_jedud_mp@whirlpool.com rok za prijavu je 01.12.2021

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)