Rad u pozivnom centru

Objavljeno: 16.11.2021. 13:02

Transcom Worldwide d.o.o. traži studente/ice za posao: Agent/ica u korisničkoj video podršci na francuskom jeziku

Mjesto obavljanja posla: Radnička cesta 39 (centar 2000), Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 13.12.2021..; neograničeno trajanje

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33kn/h

Opis posla:

Pridruži se našim zaposlenicima na uzbudljivom projektu koji se bavi provjerom osobnih podataka. Komunikacija s korisnicima je putem video poziva te je šansa da nastavite svoju karijeru u okruženju punom podrške i uspjeha!

Što je tu za TEBE?

 atraktivna plaća i plaćen prijevoz (uz sva zakonska uvećanja za rad nedjeljom, blagdanom i noćnu smjenu) / studentska satnica

 plaćena obuka (prijava s prvim danom treninga)

 mogućnost rezervacije parkirnog mjesta u neposrednoj blizini ureda

 mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u međunarodnom okruženju

 ugodna radna atmosfera i prijateljski timski duh

 učenje novih vještina

 welcome bonus od 3.500 kuna

 potpuno opremljena kuhinja i prostorija za odmor (Relax room)

Pridruži se našoj Transcom obitelji kao Agent u korisničkoj video podršci na talijanskom jeziku!

 posao ćeš započeti obukom na kojoj ćeš se upoznati sa sustavom i procesima koji će ti biti potrebni u radu

 pružat ćeš podršku korisnicima i pravovremeno odgovarati na sve upite putem video poziva

 svakodnevno ćeš komunicirati na talijanskom jeziku

 imat ćeš potpunu podršku svog Team Leadera i cijelog tima

 Upiti koje ćeš rješavati, najčešće su vezani uz provjeru osobnih informacija korisnika putem video poziva

mjesto i datum rada rada: 13.12.2021. u Zagrebu

Što tražimo:

talijanski jezik: razina C1 u pisanju i govoru (napredni i samostalni korisnik)

 engleski jezik: razina B1 (prednost)

 informatička znanja: osnovno korištenje MS Office paketa

 razvijene komunikacijske i interakcijske vještine

 samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost.

Radno vrijeme: ponedjeljak- petak, 9-17h; fleksibilna satnica: mogućnost rada na 20/25/30/35 ili 40 sati

Ostale napomene i uvjeti:

Način i kontakt za prijavu studenata: https://hr.transcom.com/hr/open-positions/agent-u-korisnickoj-video-podrsci-na-talijanskom-jeziku-mz-zagreb

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)